• Kategorie
  • Szukaj
  • Turkus Fine Dine Earth Colours porcelana niebieska

Niebieska linia porcelany Turkus Fine Dine to nieliczna, ale bardzo lubiana kolekcja filiżanek ze spodkami, talerzy i misek. Jej piękny, błękitny, nieco turkusowy odcień przywodzi na myśl toń wody i wspomnienia znad Morza Śródziemnego. Kolekcja tej turkusowej porcelany może być myta w zmywarkach i używana do podgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej.

Porcelana niebieska Fine Dine Turkus dla gastronomii

Ta minimalistyczna linia jest chętnie wybierana do kawiarni i herbaciarni. Filiżanka ze spodkiem Turkus w dwóch pojemnościach, 230 i 90 ml oraz talerze płytkie Turkus deserowe stanowią kompletny zestaw do serwowania słodkości. Fine Dine stworzyło kolekcję kolorowych naczyń w pięciu ciekawych kolorach, w tym tą niebieską. Pozostałe kolekcje -czerwona, czarna, beżowa oraz zielona bardzo dobrze się ze sobą komponują, dzięki czemu można tworzyć z nich swój własny, niepowtarzalny zestaw do serwowania. Zastawa stołowa złożona z dwóch lub nawet trzech kolorów to z pewnością więcej energii, radości i ciepła na stole.

Wszystkie naczynia z porcelany marki Fine Dine Earth Colours mogą być myte w zmywarkach i mogą być używane w kuchenkach mikrofalowych, co czyni je szczególnie użytecznymi w profesjonalnej kuchni, Wiadomo bowiem, że w gastronomii oszczędność czasu i energii oraz łatwa higienizacja naczyń to najbardziej z kluczowe kwestie.

image

Elementy zastawy Turkus:

Ta kolekcja obejmuje:

  • filiżankę ze spodkiem Turkus 90 ml do kawy espresso,
  • filiżankę ze spodkiem 230 ml do kawy i herbaty,
  • talerz do pasty Turkus 260 mm,
  • miskę sztaplowaną 450 ml,
  • talerze płytkie Turkus 210, 270 i 300 mm,

Fine Dine Turkus to produkty stworzone z porcelany typu Vitrified dwukrotnie wypalonej w wysokiej temperaturze. To sprawia, że jest odporna na wyszczerbienia i obtłuczenia. Producent Fine Dine udzielił 5- letniej gwarancji na wyszczerbienia brzegów talerzy płaskich.

 

Naczynia linii Turkus Fine Dine to produkty bardzo dobrej jakości. Nadają się zarówno dla gastronomii, jak i do domu. Wielu użytkowników indywidualnych wybiera talerze do pasty Turkus, łącząc je z innymi kolorami tej gamy, np. z zielonym lub czerwonym, tworząc w ten sposób barwny zestaw. Podobnie jest z miskami sztaplowanymi, które nierzadko występują jako jedyny barwny element na stołach, na których króluje biel.