• Kategorie
  • Szukaj
  • Sztućce gastronomia

Oferta sklepu to sztućce dla gastronomii i dla domu. Nasza oferta obejmuje sztućce Fine Dine, Mepra, Tramontina, Steelite, noże Deglon oraz sztućce i akcesoria Victorinox. Cechuje je trwałość, piękny wygląd mimo wielokrotnego mycia. Sztućce dostępne w naszym sklepie to gwarancja jakości i elegancji.

Sztućće gastronomiczne i obiadowe.

Fine Dine oferuje wysokiej jakości sztućce ze stali nierdzewnej, które doskonale sprawdzą się podczas uroczystych imprez czy kameralnych spotkań.
Mepra to włoska marka sztućców, która zachwyca nie tylko swoją estetyką, ale i trwałością oraz funkcjonalnością.
Natomiast włoska Tramontina słynie z produkcji sztućców wykonanych z najlepszej jakości stali nierdzewnej, doskonale wyprofilowanych i wygodnych w użytkowaniu. Wykonane z drewna rękojeści jako jedyne na świecie mogą być myte w zmywarkach!

Steelite to angielska marka, która produkuje sztućce wysokiej jakości, charakteryzujące się nowoczesnym designem i wytrzymałością. Natomiast noże Deglon to połączenie tradycyjnej sztuki kowalskiej z nowoczesnym designem, bardzo szanowane i lubiane przez wielu szefów kuchni. 
Victorinox to gwarancja jakości i funkcjonalności. Marka ta słynie przede wszystkim z produkcji noży, jednak oferuje również akcesoria kuchenne, które zachwycają swą trwałością, połączeniem elegancji i praktyczności.

Sztućce na każdą okazję stwórz własny zestaw.

Większość sklepów oferuje komplety sztućców po 6 lub 12 sztuk. Wiemy, że sztućce mają taką przywarę, że lubią się zgubić, dlatego umożliwiamy zakup już od 1 sztuki. Co więcej, oferujemy możliwość stworzenia własnego zestawu sztućców. Kupując je pojedynczo umożliwiamy stworzenie zastawy dla 6, 12 jaki 15 osób. Dzięki temu, dowolnie można ułożyć zestaw sztućców, który będzie najlepiej odpowiadał indywidualnym potrzebom. Możliwość zakupu pojedynczych sztućców umożliwia również sukcesywną rozbudowę zastawy bez konieczności kupowania całych kompletów.

Kolekcje sztućców w kolorach srebrnym, czarnym, złotym i miedziany brąz.

Kolory sztućców jakie oferujemy to srebrny, czarny, złoty i miedziany brąz. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie eleganckie i stylowe dodatki na stole. Kolekcje sztućców zostały starannie zaprojektowane, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Każdy kolor posiada swój niepowtarzalny styl i charakter, dzięki czemu każda zastawa może być dopasowana do stylu wnętrza oraz okazji. Sztućce, które są koloryzowane zostały wybarwione w technologii PVD (physical vapor deposition), która polega na pokryciu warstwą koloru, odparowaniu metalu w warunkach wysokiej próżni. Podczas tego procesu dodany zostaje reaktywny gaz, który tworzy mieszaninę z oparami metalu i osiada w formie ultracienkiej, dokładnie i mocno przylegającej warstewki koloru na powierzchni sztućców. Warstwa koloru jest trwała po myciu w zmywarkach.

Każdy z naszych produktów jest starannie wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje nie tylko elegancki wygląd, ale również wytrzymałość i długotrwałość użytkowania. Kolekcje sztućców w kolorach srebrnym, czarnym, złotym i miedziany brąz to nie tylko praktyczny element wyposażenia kuchni, ale również wyjątkowa ozdoba, która wprowadzi elegancki i stylowy klimat do każdej aranżacji wnętrza.

Dlatego też, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skomponowania własnego kompletu sztućców, który będzie idealnie odpowiadał Państwa potrzebom i upodobaniom kolorystycznym. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc i doradzić w wyborze najlepszych rozwiązań, które pozwolą na stworzenie pięknej i funkcjonalnej zastawy sztućców.

Zastawa sztućców trwała i praktyczna.

Sztućce są produktem, które muszą służyć przez długie lata. Dostępne w naszym sklepie sztućce renomowanych marek, takie jak Fine Dine, Mepra, Tramontina, Steelite, Hisar, Deglon oraz Victorinox, cechują się nie tylko pięknym wyglądem, ale przede wszystkim trwałością. Nieporównywalna jakość materiałów, z których są wykonane, pozwala na wielokrotne mycie bez ryzyka zniszczenia, co jest niezwykle ważne w przypadku użytkowania zwłaszcza w restauracjach czy hotelach.

Wybierającsztućce w naszym sklepie, macie Państwo do wyboru różne kolekcje, dostępne w kolorach srebrnym, czarnym, złotym oraz miedzianym brązie. Każda z kolekcji prezentuje się bardzo elegancko, jest trwała, cechuje się wyglądem klasycznym lub nieco ekstrawaganckim

Podsumowując, nasze produkty są nie tylko niezwykle trwałe, ale również bardzo praktyczne i estetyczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wyboru kompletów sztućców, które będą służyć Państwu przez długie lata.

Zestawy sztućców topowych marek.

Dajemy możliwość kupowania produktów od 1 sztuki, dzięki czemu możecie Państwo uzupełnić zastawę o brakujące elementy lub sukcesywnie tworzyć wymarzony komplet sztućców. Marki, które znajdą Państwo w naszej ofercie to Fine Dine, Mepra, Steelite, Hisar, Deglon, Victorinox oraz Tramontina. 

Elementy jakie są dostępne przy komponowaniu swojego własnego zestawu sztućców. 

Oprócz łyżek, łyżeczek, noży i widelców, oferujemy także rzadsze elementy, jak: noże widelce do steków, łyżki do bulionu, łyżki i widelce serwisowe, łyżki do sosów, chochle, łopatki do ciasta czy łyżeczki do latte. Zapewniamy, że nasze produkty są nie tylko eleganckie i trwałe, ale i praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Wybór naszej bogatej oferty to zadowolenie każdego, kto poszukuje wysokiej jakości i efektownych akcesoriów do swojego stołu. Stworzenie wymarzonego kompletu wymaga jedynie kilku dziesięciu minut skupienia i wybraniu fasonu, resztą z przyjemnością zajmiemy się my. Zapraszamy do kontaktu!

Sposób układania sztućców na stole.

Klasyczne ułożenie sztućców to wykorzystanie tzw. "trójkąta sztućców". Oznacza to, że łyżka umieszczona jest na prawo od talerza, a widelec po lewej stronie. Nóż jest układany na prawo od talerza, położony z ostrzem skierowanym w kierunku talerza. Jeśli na stole serwujemy także zupę lub sosy, nad posiłkiem umieszczamy łyżkę do zupy lub łyżkę do sosu. Są to zazwyczaj mniejsze sztućce, które kładziemy na stole nad pozostałymi sztućcami. 
Podczas układania na stole, warto pamiętać, żeby odstępy między elementami były równomierne. Pamiętajmy także, aby nie kłaść ich zbyt blisko talerza, ponieważ utrudni to korzystanie z nich podczas posiłku.

Ważne jest, aby pamiętać, że sposób układania poszczególnych elementów na stole może urozmaicić i ulepszyć nasze posiłki. Wystarczy poświęcić trochę czasu na dobrze przemyślane ułożenie i wybór odpowiednich produktów. Dzięki temu, uczta w naszym domu nabierze zupełnie nowego wymiaru i zostanie zapamiętana na długo.