• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Arcos

Arcos jest światowym liderem w produkcji znakomitych noży dla gastronomii. Ich produkcja sięga 11 milionów noży rocznie, a obecność na światowych rynkach przekracza już 70 krajów.

Od początku firma skupia się na pracy nad poprawą jakości produktów, dbając o każdy najdrobniejszy szczegół. 

Arcos to marka noży dla profesjonalistów

Hiszpańska marka Arcos jest znana głównie z produkcji wysokiej jakości noży kuchennych. Oferują szeroki wybór linii noży, takich jak Arcos Universal, Forest, Nova, Niza, Steak Basic, Opera, Riviera, Kyoto i wiele innych. Każda z tych linii charakteryzuje się specyficznym designem i przeznaczeniem. W ofercie znajdują się noże szefa kuchni, noże do chleba, noże do filetowania, noże do warzyw, noże do steków, noże do sera, noże do sushi, noże do obierania, filetowania, trybowania i wiele innych.

Oprócz noży kuchennych, Arcos oferuje również akcesoria kuchenne, takie jak ostrzałki do noży, deski do krojenia, nożyczki kuchenne i zestawy noży w eleganckich blokach. Mają także sprzęt gastronomiczny, w tym profesjonalne akcesoria i narzędzia gastronomiczne, takie jak szpatułki, łyżki i widelce kuchenne.

Produkty Arcos wyróżniają się wysoką jakością materiałów. Noże są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej NITRUM®, znanej ze swojej trwałości i ostrości. Ergonomiczne uchwyty, często wykonane z polipropylenu, POM czy drewna, są trwałe i wygodne w użyciu. Arcos inwestuje w nowe technologie produkcji, takie jak system Micro-D® i Nitrum® Technology, co zapewnia lepszą ostrość i trwałość ostrzy.

Firma ma długą tradycję i doświadczenie, działając od 1745 roku. Ich produkty są wynikiem wieloletniego doświadczenia i rzemiosła. Arcos oferuje produkty dla różnych segmentów rynku – od kucharzy amatorów po profesjonalnych szefów kuchni. Dodatkowo, firma stawia na zrównoważony rozwój i ekologiczne praktyki produkcyjne.

Produkty Arcos są szczególnie polecane profesjonalistom ze względu na niezawodność i trwałość. Noże charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na zużycie, odpowednią do przeznaczenia giętkością i dopuszczeniem do użycia z żywnością, co jest kluczowe dla użytkowania w profesjonalnych kuchniach. Doskonała ostrość noży Arcos pozwala na precyzyjne krojenie. Ergonomiczne uchwyty zapewniają wygodę użytkowania nawet przez długie godziny pracy. Elegancki design i wysoka jakość wykonania sprawiają, że noże Arcos są nie tylko funkcjonalne, ale także estetycznie atrakcyjne. Dodatkowym atutem jest profesjonalne wsparcie posprzedażowe oraz dostęp do akcesoriów i części zamiennych. Marka Arcos to synonim jakości, tradycji i innowacji w świecie noży kuchennych, co czyni jej produkty doskonałym wyborem dla profesjonalistów i entuzjastów gotowania.