• Kategorie
 • Szukaj
 • Porland Seasons Ashen porcelana szara

Porland Ashen to szara kolekcja porcelany o niezwykle ciekawym odcieniu z ręcznie zdobionym rantem. Jej kolorystyka, subtelna powierzchnia i eleganckie linie sprawiają, że naczynia z tej serii są często wybierane spośród naszego asortymentu. Każdy kubek, talerz czy miseczka z kolekcji Porland Seasons Ashen jest unikalny ze względu na ręczne zdobienie brzegu. Niezależnie od okazji ta kolekcja wprowadza nieco barwy, jednocześnie nie dominuje kolorystycznie i nie narzuca określonego charakteru wystroju. Seria Ashen obejmuje niemal 50 różnych naczyń, dzięki czemu bez problemu można skomponować jednobarwną zastawę stołową, bądź połączyć ją z dowolną inna kolekcją Porland Seasons.

NACZYNIE DO PRZYSTAWEK ASHEN 13 x 10 cm PORCELANA SZARA 04ALM002058
Produkt niedostępny

Porland Ashen - szara zastawa stołowa idealna dla restauracji i każdego lokalu gastronomicznego

Nienahalna i szlachetnie wykończona szara zastawa Ashen gwarantuje elegancję i szyk, które są nieodzowne w restauracjach i lokalach gastronomicznych. Jej neutralny kolor doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, dodając im ciekawszego charakteru.
Zastawa Porland Ashen wykonana jest z wysokiej jakości porcelany Alumilite, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, wyszczerbienia oraz plamy po pokarmach czy napojach. Jest również łatwa do czyszczenia, co znacznie ułatwia pracę obsłudze restauracji. Bez obaw może być myta w zmywarkach gastronomicznych i ręcznie.
Trwałość i wytrzymałość porcelany Alumilite wynika z technologii produkcji i jej dwukrotnego wypalania w wysokich temperaturach. Większość elementów jest objęta 5-letnią gwarancją na wyszczerbienia talerzy płaskich.

Odporność termiczna porcelany Ashen to 180°C, zatem naczynia te mogą być podgrzewane w kuchenkach mikrofalowych, piekarnikach i piecach konwekcyjno-parowych. Jest to zatem kolekcja produktów praktycznych i funkcjonalnych.

Funkcjonalność tej kolekcji polega między innymi na tym, że w wachlarzu posiada rzadziej spotykane elementy zastawy jak solniczka, pieprzniczka, talerze prostokątne, naczynia do dipów i przystawek w kształcie małej patelni czy naczynia porcelanowe do zapiekania w kilku średnicach. Produkty Ashen to szeroki wybór naczyń, obejmujących talerze różnego rodzaju, miski, półmiski, filiżanki, kubek, dzbanek, naczynia do serwowania i inne elementy stołowe. Dzięki temu bez kłopotu można stworzyć kompletną i spójną zastawę stołową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb dowolnego lokalu.

image

Elementy linii Ashen - produkty uniwersalne

Kolekcję porland Ashen tworzy niemal 50 różnych produktów:

 • dzbanek do kawy i herbaty 500 ml,
 • filiżanki w trzech rozmiarach ze spodkami: filiżanka do espresso, filiżanka elegancka 250 i 320 ml,
 • kubek 260 ml,
 • talerz płytki obiadowy Ashen w 2 rozmiarach,
 • talerz płytki deserowy w 2 rozmiarach,
 • talerz owalny w 2 rozmiarach,
 • talerz głęboki w 34 rozmiarach,
 • talerz do steków,
 • talerz na stopie,
 • talerz do pasty w 2 rozmiarach,
 • talerz do pizzy w 2 rozmiarach,
 • taca porcelanowa w 4 rozmiarach,
 • solniczkę i pieprzniczkę ,
 • rondelek serwingowy w kształcie patelni,
 • naczynie nerkowate do przystawek i przekąsek,
 • miska w trzech pojemnościach 335, 550 i 770 ml,
 • miska stożkowa w trzech rozmiarach,
 • półmisek owalny w dwóch rozmiarach,
 • naczynia do zapiekania w 3 rozmiarach,
 • naczynie prostokątne do przystawek, 
 • mlecznik z uchem 150 ml,

Higiena, trwałość i uniwersalizm linii Porland Ashen

Uniwersalizm tej linii porcelany Porland polega głównie na jej niezobowiązującym i nienarzucającym stylu kolorze. Dzięki temu można ja łączyc z dolowna inna kolekcja porcelany bez ryzyka chaosu i tzw. bylejakości. W ofercie Atom-Maarket porecelana w ogromej większości jest dostępna na sztuki, można skompletować zestaw dla dowolnej liczby osób. Dla rodziny może być to zestaw dla 6, 12 czy 3 osób, dla lokalu nawet dla 100 osób. Daje to też komfort dokompletowania naczyń w przypadku stłuczki. Te wyprodukowane z porcelany naczynia cechuje łatwość mycia i możliwość piętrowania, co znacznie ułatwia magazynowanie.

Warto wspomnieć o kilku wyjątkowych naczyniach z tej linii. Głębokie talerze do makaronu, czyli popularne talerze do pasty staja się coraz popularniejsze i coraz chętniej wybierane przez Klientów. Dłużej zachowują temperaturę dania, mieszczą sporą objętośc potrawy i posiadją zwykle szerszy rant niż popularne talerze głębokie. Porcelana Ashen jest chętnie łączona w jeden zestaw z czerwoną Magmą lub pomarańczową Amber z kolekcji Porland Seasons. Wśród jasnych kolekcji ładnie z Ashen komponuje się stonowany piaskowy Sand lub ciepłu, słoneczny kolor Sun.
Każdy talerz płytki Ashen - jak każdy wyrób z tej kolekcji ma starannie i ciekawie wykończony brzeg. Wygląda to niezwykle efektownie i unikalnie. Porland Season Ashen to także szara filiżanka z porcelany w aż trzech pojemnościach: 80 ml to szara filiżanka Ashen do espresso, 250 i 320 ml to filiżanki eleganckie do kawy. Półmisek owalny jest absolutnym must-have na stole, na nim zaserwujemy zimny bufet, wyroby mięsne do wyboru, zestawy klusek, pyzy czy też kopytka, podamy dodatki i przystawki. Do przystawek nadają sie tez doskonale stworzone do tego prostokątne naczynia z porcelany Porland w kształcie prostokąta, w dwóch rozmiarach.
Wszystkie informacje o produktach i szczegóły dotyczące poszczególnych wyrobów znajdą Państwo na kartach w opisach produktów.

Do szarej filiżanki z porcelany nieodzowny będzie dzbanek - taki o pojemności 500 ml wystarczy na dwie solidne porcje kawy cappuccino lub aromatycznej kawy z ekspresu.
ponadto godne uwagi są naczynie nerkowate, do przystawek, orzeszków czy owoców suszonych, naczynie w kształcie patelni do sosu lub dipów oraz pieprzniczka z solniczką - niezbędne przyprawniki na stołach.
Porland Ashen to świetny wybór dla restauratorów. Spełnia oczekiwania każdego dekoratora i szefa kuchni. Każda potrawa wygląda na porcelanie Porland Ashen szlachetnie, ciekawie i żywo. Bez względu na ile osób przygotowujemy ucztę, ta kolekcja wypełni swoje zadanie jak wzorowy gospodarz.

Szara porcelana Porland Ashen na sztuki z wysyłką

Warto wybrać Porland Ashen, aby zapewnić swoim gościom niezapomniane doznania kulinarne w eleganckiej i stylowej oprawie. Po wszelkie informacje, których brakuje w opisach, zapraszamy telefonicznie lub mailowo.

Zamówione artykuły są bardzo starannie pakowane i wysyłane firmą kurierską. Zamówienia realizujemy już od 1 sztuki i w całych zestawach, które zawsze chętnie pomagamy dobrać.