• Kategorie
  • Szukaj
  • Essence kolory Ziemi Fine Dine porcelana beżowa

Essence Fine Dine to linia porcelany z serii kolory Ziemi w naturalnym, szarobeżowym odcieniu. Kolekcja jest pastelowa, posiada ciekawe linie rozkładające się promieniście od środka i charakteryzuje się połyskliwym wykończeniem. Jest to linia porcelany licząca zaledwie kilkanaście elementów, jednak do serwowania potraw, przystawek i deserów - jest wprost idealna.

Linia Essence Fine Dine w kolorze szarym to świeżość i naturalizm

Zastawa stołowa Essence Earth Colours to 12 elementów. Posiada ona subtelne odcienie szarości, które przypominają odciśnięte ślady muszli lub skamieliny. Ta limitowana linia naczyń porcelanowych jest idealna do eleganckiego serwowania potraw na co dzień, jak i podczas specjalnych okazji.

Każdy element linii Essence Fine Dine w kolorze szarym został starannie zaprojektowany, aby zapewnić nie tylko estetyczny wygląd, ale także funkcjonalność. Każdy talerz płytki, talerz trójkątny czy miseczka mają unikalne linie, które rozkładają się promieniście od środka, tworząc efektowny wzór. Talerz do pasty jest dedykowany lokalom serwującym popularne, włoskie makarony - jest dostępny w dwóch rozmiarach, natomiast talerz owalny świetnie sprawdza się przy serwowaniu kuchni śródziemnomorskiej, dań azjatyckich, ale i deserów i tradycyjnych obiadów.
Każdy element Fine Dine Earth Colours Essence posiada połyskliwą powierzchnię, która pozwala na podkreślenie piękna potraw. Talerz płytki Essence przywodzi na myśl spożywanie posiłków z wnętrza muszli małży. Talerz trójkątny Essence naszym zdaniem to bardzo dobry pomysł serwowania deserów: lodów, ciast, ciastek czy galaretek. To podkreślenie czystości i naturalności samej potrawy.

image

Trwałość linii Essence Fine Dine Earth Colours

Linia Essence jest bardzo trwała, dwukrotnie wypalona w bardzo wysokich temperaturach, dzięki czemu można ją myć w zmywarkach i podgrzewać w kuchenkach mikrofalowych. Producent udzielił aż 5-letniej gwarancji na wyszczerbienia brzegów talerzy. 

Elementy kolekcji Essence Fine Dine 

  • miska Essence 400 ml,
  • talerz do pasty Essence 260 i 300 mm,
  • talerz trójkątny Essence 210 i 270 mm,
  • talerz owalny Essence 190x110 i 240x160 mm,
  • talerz płytki Essence 210, 270, 300 mm,
  • talerz z wysokim rantem Essence 210 i 290 mm,

 

Kolekcja jest przeznaczona do serwowania i prezentacji potraw. Nadaje się do restauracji, barów, hoteli, lokali serwujących dania regionalne i dla małych gastronomii. Fine Dine Earth Colours to gama stale rozbudowująca się i każdego roku zwiększająca swoje portfolio produktowe. Ta zastawa stołowa zaproponowana przez producenta bardzo dobrze łączy się z innymi naturalistycznymi liniami Fine Dine, jak Ammonite, Galaxy, Serenity czy Infinity. 
Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w doborze produktów, zapraszamy do kontaktu - w Atom-Market chętnie rozmawiamy, odpowiadamy i pomagamy w wyborach.

image