• Kategorie
  • Szukaj
  • Petal Pink różowa porcelana Churchill

Brytyjska porcelana różowa Stonecast Petal Pink jest wspaniałym wyborem dla tych, którzy cenią odwagę, elegancję i piękno nakrycia stołu. Brytyjska marka Churchill słynie z niezrównanej jakości swoich wyrobów, a linia Petal Pink z pewnością stanowi godną reprezentację tego wspaniałego dzieła.

Stylowa i odważna, odkrywaj piękno różowej porcelany Petal Pink

Stonecast Petal Pink to połączenie delikatnego odcienia różu z subtelnymi wzorami i czystymi liniami. To szykowny dodatek do każdej stołowej aranżacji, wprowadzając subtelny ale wyrafinowany akcent. Bez względu na styl wnętrza, ta porcelana doskonale się w nim odnajdzie, wprowadzając romantyczny i elegancki akcent.

Petal Pink porcelana jest niezwykle funkcjonalna. Wykonana z trwałej, wysokiej jakości porcelany Vitrified, jest odporna na uszkodzenia i trwała w użytkowaniu. Porcelana Stonecast Petal Pink została dwukrotnie wypaloana w temperaturach 1250 i 110°C, co nadało jej taką wybitną trwałość. Producent Churchill udzielił dożywotniej gwarancji na wyszczerbienia brzegów talerzy płaskich
Stonecast Petal Pink porcelana Churchill jest bardzo praktyczna. Może być używana w kuchenkach mikrofalowych, piecach konwekcyjno-parowych oraz może być zmywana w zmywarkach. Jej odporność na temperatury to aż 180°C.

image

Elementy kolekcji Stonecast Petal Pink:

Kolekcja porcelany Petal Pink to:

  • talerz płytki w rozmiarze 165,217,260 i 288 mm,
  • talerz płytki trójkątny 229 mm,
  • talerz płytki z wysokim rantem w rozmiarach 210 i 260 mm,
  • talerz prostokątny 300x153 mm,
  • miska trójkątna w rozmiarach 153 i 23,5 mm,
  • miska coupe o pojemności 1136 ml,

image

Wszystkie produkty Stonecast Churchill są starannie wykonane i trafiają do odbiorców po przejściu surowych testów jakościowych. Marka Churchill jest brytyjskim producentem porcelany od lat, posiada wielkie doświadczenie w tworzeniu wyrobów najwyższej jakości. Nasz sklep Atom-market z dumą doradza jak połączyć inne kolory z kolekcji Stonecast z linią Petal Pink, aby zastawa zachwycała i cieszyła oczy. Kolekcja Petal Pink przepięknie wygląda z ciemną linią Peppercorn Grey. Talerz płytki Stoncast Petal Pink wraz miską coupe z ciemnej porcelany wygląda elegancko i szykownie. Takich zestawień można stworzyć bardzo wiele, a efekt zawsze będzie przykuwał wzrok i budził zachwyt.