• Kategorie
  • Szukaj
  • LAV ARAS szklanki i szkło stołowe

LAV ARAS to kolekcja masywnych szklanek o rozszerzanej ku górze czaszy i ciekawym zdobieniu pionowymi bruzdami. U góry każdej szklanki znajduje się gładki kołnierz wieńczący jej krawędź. Szkło użyte do produkcji kolekcji Aras jest szkłem odpornym na uderzenia, wyszczerbienia i uszkodzenia mechaniczne. Szkło nie zawiera ołowiu i może być myte w zmywarce.

KIELISZEK ARAS 45 ml DO WÓDKI I LIKIERU LAV LV-ARA209Z
KIELISZEK ARAS 45 ml DO WÓDKI I LIKIERU LAV LV-ARA209Z
Produkt niedostępny
SZKLANKA ARAS 305 ml DO WHISKY LAV LV-ARA233Z
SZKLANKA ARAS 305 ml DO WHISKY LAV LV-ARA233Z
Produkt niedostępny
SZKLANKA NISKA ARAS 200 ml DO WODY LAV LV-ARA218Z
SZKLANKA NISKA ARAS 200 ml DO WODY LAV LV-ARA218Z
Produkt niedostępny
SZKLANKA WYSOKA ARAS 365 ml DO LONG DRINKÓW LAV LV-ARA265Z
SZKLANKA WYSOKA ARAS 365 ml DO LONG DRINKÓW LAV LV-ARA265Z
Produkt niedostępny

Aras to linia bardzo masywna, sprawiająca wrażenie ciężkiej, a jednocześnie ciekawej i eleganckiej. Obejmuje szklanki do whisky, szklanki do drinków, szklanki do napojów, wody i koktajli o różnej pojemności. Produkty Aras świetnie spiszą się w domowym barku, ale też w gastronomii: w każdej restauracji, barze, bufecie czy w małych lokalach serwujących napoje. Szczególną popularność zdobyły szklanki do whisky, nierzadko kupowany jest cały komplet szkła Aras lub zestawy składające się z podobnych masywnych szklanek. LAV zdecydowanie stworzyło niezwykle ciekawe produkty.

 

Produkty w linii szkła LAV ARAS:

  • szklanka do whisky 305 ml,
  • szklanki niska do drinków, wody i deserów 200 ml,
  • szklanki wysokie do drinków, long drinków, soków i napojów 360 i 365 ml,
  • szklanka do wódki i likieru 45 ml,

Cechy kolekcji szkła Aras:

Pisaliśmy już, że szkło Aras jest trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i na wyszczerbienia. Jest to owocem technologii produkcji i użytej mieszanki do wyrobu tych naczyń. 
Zastawa LAV nie zawiera w swoim składzie ołowiu, może być myta w zmywarkach domowych i gastronomicznych, może być polerowana. Dzięki tym cechom jej utrzymanie w czystości jest proste. 

Marka LAV stworzyła kolekcję Aras trochę wbrew trendom stosowania w lokalach delikatnego szkła cienkościennego - tak powstała linia Aras, z myślą o komforcie użytkowania i wyjątkowych wrażeniach estetycznych. Wysoko przeźroczyste szkło pozwala na docenienie zawartości naczynia, jego barwy, tekstury i konsystencji. Kolorowe koktajle, wielobarwne drinki czy owocowe, nasycone kolorem soki i whisky to z pewnością obrazy, które na specyficznej dekoracji szklanki będą się pięknie mienić. Szeroka czasza u góry szklanki pozwala na docenienie także walorów zapachowych serwowanego napoju.

Wysyłka szkła stołowego Aras

Wysyłki realizujemy firmą kurierską po starannym zabezpieczeniu każdego elementu w paczce. Opinie o nas świadczą, że robimy to rzetelnie i solidnie. 
Zachęcamy do skorzystania z tej oferty i do zakupu niskobudżetowego szkła LAV już od 1 sztuki w sklepie atom-market. Wysyłamy produkty tego samego dnia lub następnego. W przypadku braku dostępności udzielimy informacji o dacie dostawy i przyjmiemy zamówienie w oczekiwaniu na dostawę. Z przyjemnością z Państwem porozmawiamy, odpiszemy i pomożemy wybrać najbardziej pasujące rozwiązania dla Państwa potrzeb.