Darmowa dostawa już od 600 zł !!! 
        Zakupy na raty od 300 zł!

Infinity Fine Dine kolory Ziemi porcelana szara Liczba produktów: 10

Zapraszamy do poznania zastawy stołowej z serii Fine Dine Earth Colours InfinityStworzona przez najlepszych mistrzów wzornictwa. Zastosowany w niej oryginalny sposób zdobienia jest jedyną w swoim rodzaju impresją przywodzącą na myśl poczucie siły, spokoju, otchłani i nieskończoności.

Kategorie
Filtruj

Niebiesko-szara porcelana Infinity Earth Colours to świeżość i nowoczesność w jednym

Zastawa Infinity stworzy znakomite tło dla różnego rodzaju sałat i sałatek oraz kompozycji różnych gatunków wędlin czy serów. Talerz do pasty w krótkim czasie stał się hitem w naszym sklepie, bardzo chętnie wybieranym przez restauratorów i amatorów włoskiej kuchni. Natomiast mniejsze talerze płytkie, głębokie - okrągłe i talerze trójkątne Infinity zapewnią profesjonalną prezentację wszystkim deserom. Z alabastrową bielą porcelany łączoną z odcieniami głębokiej szarości, będą się doskonale komponowały ciasta zdobione białą i ciemną czekoladą, suflety, lody oraz wielobarwne, lekkie sałatki owocowe. Naszym zdaniem linia Infinity jest jednym z najpiękniejszych serwisów porcelany gastronomicznej z serii Kolory Ziemi Fine Dine, który posiadamy w ofercie naszego sklepu internetowego. Poszczególne elementy wysyłamy już jako pojedyncze sztuki. 

image

Wyjątkowość porcelany Infinity

Linia Infinity to odważna i nowoczesna koncepcja zdobienia porcelany gastronomicznej, o szerokich
możliwościach zastosowania również w kuchni domowej. Wybrano dla niej, zestawione ze złamaną bielą
antyczną, głębokie, jaśniejsze i ciemniejsze odcienie szarości. Fine Dine zachowało typową dla tej linii naczyń fakturę i kształt wytłoczeń. Trzeba przyznać, że w połączeniu z motywem spadających kropli wody, znakomicie oddają impresje wizualne zgodne z intencjami projektantów. Elementem wyróżniającym ten zestaw naczyń jest subtelne zdobienie brzegów talerzy i misek. Pomysł Fine Dine na dodatkową dekorację rantów okazał się bardzo trafiony, gdyż uzyskane
w ten sposób wrażenie wielowymiarowości jest niezwykle wyraziste.

Tak oryginalnie zaprojektowana i perfekcyjnie wykonana porcelana Fine Dine może być z powodzeniem wykorzystana do serwowania dań w różnego typu restauracjach i na domowych przyjęciach. Świetnie będą się na niej prezentowały owoce morza, pasta, czy mięsa i ryby grillowane w towarzystwie warzyw i owoców.

Dania zaserwowane na oryginalnych talerzach płytkich Infinity czy trójkątnych zdecydowanie zyskają na estetyce i ogólnym wrażeniu. Naczynia z tej linii to produkty o wyjątkowej elegancji i wyrafinowanej strukturze. Fine Dine w swoich liniach produktowych dba o wyjątkowość i niepowtarzalność. 

Elementy serwisu z porcelanowy Fine Dine Infinity

LINIA INFINITY to 5-częściowy zestaw serwisowy, na który składają się:

  • Talerz płytki Infinity w 3 rozmiarach, o średnicach: 210, 270 i 300 mm.
  • Talerz z wysokim rantem Infinity w 2 rozmiarach, o średnicach: 210 i 290 mm.
  • Talerz do pasty Infinity w 2 rozmiarach, o średnicach: 260 i 300 mm.
  • Miska Infinity o pojemności 400 ml o średnicy 200 mm.
  • Talerz trójkątny Infinity w 2 rozmiarach, o najdłuższej przekątnej: 110 i 270 mm.

image

Zalety porcelany Infinity

  • Porcelana typu Vitrified, wypalana jest dwustopniowo w temperaturach 1050°C, a następnie 1400°C.
  • Naczynia z porcelany wykazują odporność na temperaturę do 180°C.
  • Wszystkie naczynia serii tego producenta objęte zostały 5-letnią gwarancją producenta na wyszczerbienia brzegów produktów płaskich.
  • Naczynia z porcelany nadają się do zmywarek, pieców konwekcyjno-parowych i kuchenek mikrofalowych.