• Kategorie
  • Szukaj
  • LAV EMPIRE szkło stołowe i kieliszki

LAV Empire obejmuje kolekcję smukłych i wysokich kieliszków do szampana i prosecco, do wina białego, czerwonego i różowego oraz pokal do wody. Szkła charakteryzują dość duże pojemności oraz tradycyjny, kulisty kształt o wyjątkowo praktycznych i poręcznych czaszach. Kieliszki bardzo dobrze przylegają do dłoni, są dzięki temu bardzo popularne i chętnie wybierane przez klientów biznesowych i indywidualnych. Krawędzie tych naczyń są delikatnie wzmocnione, dzięki czemu ich krawędzie są bardziej odporne na wyszczerbienia niż konkurencyjne. Empire cechuje dobry stosunek jakości do ceny.

LAV Empire jako dobry wybór na bankiety, konferencje i duże imprezy

LAV wyprodukowało wiele kolekcji o bardzo ciekawych i nietypowych dekoracjach, ta jest jednak klasyczna, tradycyjnie prosta i wdzięcznie zaokrąglona. Jest to linia zdecydowanie najbardziej użyteczna we wszystkich miejscach, w których podaje się szampana, wino czy też serwuje wodę z lodem i miętą bądź dowolne inne napoje chłodzące w pokalach.
Na uwagę zwraca dość duża pojemność kieliszków do wina, większy ma aż 455 ml i z pewnością pozwoli na wydobycie bukietu z wina, zwłaszcza czerwonego.
Pokal do wody o pojemności 590 ml pozwoli na serwowanie zimnych napojów, mrożonej herbaty, mrożonej kawy, drinków oraz może posłużyć jako tradycyjna szklanka.
Kieliszki z pewnością ozdobią każdy stół konferencyjny, salę weselną, bankietową lub spotkanie rodzinne i domowe.
Komplet kieliszków i szklanek to 6 sztuk, istnieje jednak możliwość zakupu pojedynczych produktów. 

Elementy szkła Empire

Ta kolekcja to nieliczna ale praktyczna linia sprzedawana w kompletach 6 sztuk oraz na sztuki, i obejmuje:

  • kieliszek do szampana 220 ml,
  • kieliszek do wina 245 ml,
  • kieliszek do wina 455 ml,
  • pokal szklanka do wody, mrożonej herbaty i koktajli,

LAV jest turecką firmą produkującą szkło stołowe dla gastronomii na masową skalę i jest obecnie w czołówce światowej. Produkcja odbywa się metodą wytłaczania, naczynia będą zatem idealnie równe. Wyroby LAV charakteryzują się idealną przejrzystością szkła oraz właściwą grubością, dzięki czemu są tak popularne w przemyśle gastronomicznym. Kieliszki do wina i szampana znajdują także nabywców pośród użytkowników indywidualnych.

Zapraszamy do zapoznania się z opisów produktów naszego sklepu i kontaktu w sprawie szkła LAV. Wszystkie informacje znajdują się na stronach produktów, jeśli jednak brakuje Państwu jakiejś informacji, prosimy o zadanie pytania mailowo lub telefonicznie.