• Kategorie
  • Szukaj
  • LAV MISKET pucharki i szkło stołowe

LAV MISKET to kolekcja finezyjnych pucharków i kieliszków o rozszerzanej ku górze czaszy oraz dzbanka. U góry każdego naczynia znajduje się delikatnie wzmocniona krawędź, zwiększająca odporność na wyszczerbienie. Jest to częsty wybór w gastronomii oraz w użytku domowym. Szkło nie zawiera ołowiu, jest bezpieczne i może być myte w zmywarkach. Jest to linia nieliczna, bardzo elegancka i sfokusowana na zapewnieniu solidnych i ładnych naczyń do margarity, szampana, koktajli i martini. Obejmuje oprócz kieliszków dzbanek szklany 1,8l z jasną pokrywką. Produkty te ucieszą domowych miłośników tych specyficznych koktajli, ale też właścicieli lokali, które serwują wymienione drinki. Cechują się znakomitą jakością i ceną.

KIELISZEK DO MARGARITY MISKET 300 ml LAV LV-MIS581XZ
KIELISZEK DO MARGARITY MISKET 300 ml LAV LV-MIS581XZ
Produkt niedostępny
KIELISZEK DO SZAMPANA KOKTAJLOWY MISKET 235 ml LAV LV-MIS550XZ
KIELISZEK DO SZAMPANA KOKTAJLOWY MISKET 235 ml LAV LV-MIS550XZ
Produkt niedostępny
DZBANEK SZKLANY MISKET 1,8l LAV LV-MIS180 PK0002Z
DZBANEK SZKLANY MISKET 1,8l LAV LV-MIS180 PK0002Z
Produkt niedostępny
28.41 -28%
20.46
28.41 -28%
20.46

Produkty w linii szkła LAV MISKET:

  • dzbanek szklany z pokrywką o pojemności 1800 ml,
  • kieliszek do martini 175 ml,
  • kieliszek do koktajli i do szampana 235 ml,
  • kieliszek do margarity 300 ml,

Cechy szkła Misket:

Szkło tej linii jest trwałe, stosunkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i na wyszczerbienia. Jest to efektem technologii produkcji i użytych składników do wyrobu naczyń. Turecka firma LAV produkuje swoje naczynia metodą wytłaczania, nie ręczną, są to zatem dość solidne i trwałe bryły.
Zastawa LAV nie zawiera w składzie ołowiu, może być myta w zmywarkach domowych i gastronomicznych, może być polerowana. Dzięki tym cechom ich używanie jest bezpieczniejsze, a utrzymanie w czystości staje się proste. Szczególnie kieliszki do margarity wydają się wyjątkowo poręczne i praktyczne.

Przeznaczenie szkła z kolekcji Misket

Szkło jest linią cienkościennego szkła o bardzo praktycznych i dobrze leżących w rękach kształtach. Wysoko przeźroczyste szkło pozwala na obserwowanie i dostrzeżenie kompozycji zwłaszcza koktajli serwowanych w kieliszkach. Szerokie czasze kieliszków do koktajli, kieliszków do margarity i do martini pozwalają na precyzyjne i mistrzowskie komponowanie mieszanych napojów i na radość z otrzymanych kolorów i tekstur. Z pewnością ta kolekcja LAV zagości w domowym barku oraz w kuchni. Kieliszki do margarity oraz do koktajli mogą z powodzeniem pełnić funkcję pucharków do deserów i do lodów. Kieliszek do margarity także dobrze odegra tę rolę. Bardzo dobrze obrazują to zdjęcia umieszczone na kartach każdego produktu.
Kieliszki marki LAV są pakowane w kompletach 6 sztuk. Możliwy jest jednak zakup pojedynczych sztuk.

Wysyłka szkła a bezpieczeństwo

Wszystkie zamówienia realizujemy firmą kurierską po dokładnym zabezpieczeniu każdego elementu w paczce. Zdecydowanie warto zamawiać pełne opakowania, zbiorcze kartoniki mieszczą zwykle komplet 6 sztuk, taka paczka już fabrycznie jest dobrze zabezpieczona. Nie ma jednak problemu, aby zamówić pojedyncze sztuki. Takowe również pakujemy dokładnie i wysyłamy spedycją. Opinie o nas świadczą o tym, że robimy to rzetelnie i solidnie. 
Zachęcamy do przejrzenia oferty i do zakupu w dobrej cenie szkla LAV już od 1 sztuki w sklepie atom-market. Zamówienia wysyłamy tego samego dnia lub następnego. Z radością z Państwem porozmawiamy, odpiszemy i pomożemy wybrać najbardziej pasujące rozwiązania dla Państwa potrzeb, niezależnie czy to będzie szkło do użytku domowego, czy dla przemysłu gastronomicznego.