• Kategorie
  • Szukaj
  • Galaxy kolory Ziemi Fine Dine porcelana niebieska

Galaxywyróżnia oryginalny design inspirowany kosmicznymi krajobrazami oraz kolorystyką ziemi, wykorzystujący orzeźwiające odcienie błękitu. Porcelana z kolekcji Galaxy to bardzo trwałe i odporne na zarysowania naczynia, które świetnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, ale także na imprezach i uroczystościach.


Fine Dine Galaxy - porcelana w kolorze błękitu nieba i toni wody.

Fine Dine to firma, która od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości naczyń i artykułów dekoracyjnych dla branży restauracyjnej oraz hotelowej. Wszystkie produkty z linii Galaxy zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o szczegóły, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość, a także estetyczny wygląd przez bardzo długi czas.

 Galaxy to linia dla lokali ze smakiem i dla domów z charakterem.

Gust i smak decydują o tym, jak prezentujemy nasze potrawy. Przepiękna linia naczyń Galaxy, pozwoli na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery i zaskakującej zastawy stołowej. Porcelana ta jest jednocześnie jednym z najlepszych wyborów dla domowych kucharzy i miłośników gotowania. Dzięki pięknej i oryginalnej formie oraz wytrzymałym materiałom użytych do produkcji, Galaxy będzie idealną dekoracją każdej kuchni. Niezależnie od okazji, porcelana ta stworzy elegancką i wyjątkową atmosferę.

Linia Galaxy jest przeznaczona dla lokali gastronomicznych, które chcą zaproponować swoim klientom serwis w nowoczesnym i oryginalnym stylu śródziemnomorskim. Znakomicie będą się na nim prezentowały wszelkie potrawy z owoców morza, ryb, desery i sałatki. Każdy element kolekcji Fine Dine Galaxy to dzieło sztuki, które wzbogaci każdą restaurację, kawiarnię lub domowy stół. Tworząc tę kolekcję projektanci Fine Dine zadali sobie trud, aby stworzyć nie tylko piękne, ale także praktyczne naczynia, które spełnią wymagania zarówno kucharzy, jak i klientów. Elementy te są idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie elegancję, klasę i wysoką jakość wykonania.

Zapraszamy do odkrywania naszej linii produktów i do wyboru idealnych dla siebie naczyń czy dekoracji!

image

Elementy kolekcji Fine Dine Galaxy:

  • Talerz płytki w 3  średnicach: 210, 270 i 300 mm,
  • Talerz z wysokim rantem w 2 średnicach: 210 i 290 mm,
  • Talerz do pasty w 2  średnicach: 260 i 300 mm,
  • Talerz owalny z wysokim rantem w 2 rozmiarach: 200x100 i 290x160 mm,
  • Miska o pojemności 400 ml i średnicy 200 mm,
  • Talerz trójkątny w 2 rozmiarach, o najdłuższej przekątnej: 210 i 270 mm.

Talerz z wysokim rantem Galaxy jest nierzadko stosowany jako patera do ciast, talerz przystawkowy i prezentacyjny. Nietrudno sobie wyobrazić kolorowe koreczki lub małe przysmaki na niesamowitym, błękitnym naczyniu. Talerz płytki Galaxy występuje w aż trzech rozmiarach i znajdzie zastosowanie zarówno dla dań obiadowych, deserów i przystawek.
Talerz płytki  i miska Galaxy nierzadko pełnią rolę półmiska lub talerza do przystawek.

Talerz do pasty Galaxy dostępny jest w dwóch średnicach. Powszechny i coraz częściej serwowany w restauracjach włoskich makaron święci prawdziwe tryumfy na specjalnym talerzu do makaronu Galaxy, który zachwyca swoim pięknym wyglądem i funkcjonalnością. Na tym specjalnym talerzu łatwo ułożyć i podawać różne rodzaje makaronów, zachowując jednocześnie estetykę i styl, które są charakterystyczne dla kolekcji Galaxy. 

image