• Kategorie
  • Szukaj
  • Verde Fine Dine kolory Ziemi porcelana zielona

Linia Verde jest kolekcją porcelany stworzoną dla tych, którzy chcą złamać monotonię bieli, z zachowaniem jej jasności i nawiązania do tradycji. Delikatny, jasny zielony kolor delikatnej dekoracji na brzegach naczyń w sposób subtelny, acz zauważalny przełamuje tę monotonię, czyniąc, że porcelana zyskuje zupełnie nową odsłonę.


Porcelana Fine Dine Verde jest stworzona dla tych, którzy łamią monotonię bieli delikatną zielenią.

Jest jedna z licznych linii porcelany Fine Dine kolory Ziemi.
Kolekcja Verde liczy 6 elementów w wielu rozmiarach, może być używana w zmywarkach, podgrzewana piecach konwekcyjno-parowych i kuchenkach mikrofalowych.

image

Niezapomniane doznania smakowe i wizualne.

Uroczy komplet obiadowy z porcelany Verde dostępny w naszym sklepie na sztuki doskonale sprawdzi się przy okazji dużych przyjęć, rodzinnych uroczystości, a także w salach bankietowych i  restauracjach. Te naczynia szczególnie polecamy go dla gastronomii, gdzie częstość używania jest intensywna. Przez zastosowanie najwyższej jakości ceramiki zastawa ta jest niezwykle trwała.

Linia Verde to między innymi talerze głębokie, płytkie i deserowe, talerze z wysokim rantem, talerze do pasty, talerze owalne i talerz trójkątny. Talerz z wysokim rantem Verde to bardzo praktyczne naczynie. Dzięki podwyższonej krawędzi talerza unikamy ryzyka, że danie zabrudzi stół lub podłogę. Na takim talerzy łatwiej zaserwować też większą porcję potrawy.

Producent Fine Dine posiada szeroką ofertę kolekcji porcelany, która zadowoli amatorów piękna. Także miłośnicy klasycznych form docenią szeroki wybór i form i kolorów. Uniwersalność kolekcji Verde sprawia, że jest chętnie wybierana przez wiele lokali. Opinie Klientów jasno wskazują, że trwałość i odporność zwłaszcza na zarysowania jest kluczowym kryterium przy wyborze zastawy.

image

Podróż do krainy luksusu, odkrywamy wyjątkową trwałość i piękno zielonej porcelany.

Fine Dine kolory Ziemi to zawsze powód do satysfakcji z wrażeń estetycznych i jakości. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, zastawa stołowa Verde urzeka swoim wyrafinowanym, subtelnym wzornictwem.
Materiał, z jakiego wykonano linię Verde to porcelana Vitrified, dwukrotnie wypalona w temperaturach 1050 i 1400 oC. Jest odporna na temperaturę do 180 oC.
Jest dzięki temu tak trwała, że producent Fine Dine udzielił gwarancji na wyszczerbienia brzegów talerzy płaskich na aż 5 lat. Linia Verde może być używana w kuchenkach mikrofalowych, zmywarkach gastronomicznych w kuchni profesjonalnej, piecach konwekcyjno-parowych i piekarniku. 

Krótko mówiąc, porcelana Verde nie tylko zachwyca umiarem i delikatnością, ale również jest niezwykle trwała i łatwa w utrzymaniu i higienie.

Elementy kolekcji Verde:

  • talerz płytki Verde w 3 średnicach: 210, 270, 300 mm,
  • talerz z wysokim rantem Verde płytki w 2 średnicach: 210 i 290 mm,
  • talerz do pasty Verde w dwóch średnicach: 260 i 300 mm,
  • talerz owalny Verde w 2 rozmiarach: 300 × 160 i 200 × 110 mm,
  • talerz trójkątny Verde w 2 rozmiarach: 210 i 260 mm,
  • talerz głęboki Verde o średnicy 200 mm,

Zielony to kolor nadziei, to kolor natury, który oznacza spokój i harmonię. Dekoracja kolekcji Verde to połączenie luksusu, harmonii i miłych wrażeń estetycznych. Zapraszamy do zakupów w sklepie Atom Market i do kontaktu z naszą obsługą w przypadku jakichkolwiek pytań.