Darmowa dostawa już od 600 zł !!! 
        Zakupy na raty od 300 zł!

Bulionówki białe i kolorowe Liczba produktów: 20

Bulionówki dla gastronomii i do użytku domowego.

Bulionówki to naczynia służące do podawania bulionu, zupy lub wywaru. Wprowadzone na rynek szybko stały się nie tylko popularnym, ale i nieodłącznym elementem zastawy stołowej. Dzięki swojej uniwersalności bulionówki umożliwiają podanie pysznych zup, dań płynnych mięsnych i warzywnych, a także służą do bezpośredniego podawania gorących napojów.

Kategorie
Filtruj
BULIONÓWKA SIMPLICITY 285 ml
BULIONÓWKA SIMPLICITY 285 ml
Wyprzedaż
Zapytaj o dostępność
 
BULIONÓWKA SIMPLICITY Z USZAMI 285 ml
BULIONÓWKA SIMPLICITY Z USZAMI 285 ml
Wyprzedaż
Zapytaj o dostępność
 
BULIONÓWKA SPYRO 285 ml BIAŁA STEELITE 9032C735
BULIONÓWKA SPYRO 285 ml BIAŁA STEELITE 9032C735
Wyprzedaż
Zapytaj o dostępność
 
Bulionówka z uchwytami Base Simplicity 444 ml
Wyprzedaż
Zapytaj o dostępność
 
MISKA BULIONÓWKA PURE 415 ml PORCELANA PORLAND KREMOWA
MISKA BULIONÓWKA PURE 415 ml PORCELANA PORLAND KREMOWA
-61%
Wyprzedaż
Zapytaj o dostępność
 

W dzisiejszych czasach bulionówki dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, aby zaspokoić potrzeby i preferencje każdego użytkownika. Wśród najpopularniejszych rodzajów bulionówek wyróżnić można te wykonane z porcelany, szkła, ceramiki czy stali nierdzewnej. Nierzadko do bulionówek produkowane są dedykowane podstawki.

Bulionówka to stały element zastawy stołowej na wyposażeniu każdego lokalu.

W bulionówkach podaje się przeważnie bulion, czyli rosołek lub zupę, jednak mogą być one używane również do serwowania sosów lub kremów.
Często decydując się na zakup bulionówki, warto zwrócić uwagę na fakt, czy produkt jest bezpieczny, poręczny i wygodny w używaniu. Naturalnie każdy restaurator musi zwracać uwagę na fakt, czy naczynie spełnia standardy jakościowe. Wszystkie bulionówki w ofercie naszego sklepu takie standardy spełniają. Ważne jest również to, aby dobrze dopasować rozmiar bulionóki do potrzeb, tak aby mieć pewność, że porcja bulionu czy zupy będzie odpowiednio duża.

Bulionówka to jednocześnie element dekoracyjny, który doskonale wpisywać się może w styl stołu oraz całej aranżacji lokalu. Można wybrać bulionówki w klasycznej, minimalistycznej formie, lub taką z bogatszymi zdobieniami, co uczyni stół bardziej eleganckim, wyjątkowym i stylowym.

Bulionówki z porcelany białej.

Klasyczne bulionówki porcelanowe są białe, jednak coraz częściej aranżacje stołów obejmują zastawę kolorową, w tym właśnie bulionówki. Bulionówki białe są jednak przede wszystkim symbolem tradycji oraz klasyki w stylizacji stołu. Są one wciąż bardzo popularne, zwłaszcza na oficjalnych uroczystościach, jak wesela czy chrzciny.

Bulionówki z porcelany białej są wykonane z materiału bardzo trwałego i niezwykle estetycznego. Porcelana jest jednym z najbardziej eleganckich materiałów stosowanych w zastawach stołowych. Jest delikatna, ale jednocześnie bardzo trwała i odporna na uszkodzenia.

Podczas wyboru bulionówki z porcelany białej warto zwrócić uwagę na ich kształt czy rozmiar. Dobierzmy też formę zdobień do charakteru całej aranżacji stołu oraz stylu, w jakim urządzony jest local. Na przykład jeśli nasza zastawa jest utrzymana w minimalistycznym stylu, postawmy na proste, a wręcz minimalistyczne bulionówki.

Warto też pamiętać o dobrym dopasowaniu bulionówki do filiżanek, aby cały zestaw prezentowało się harmonijnie i estetycznie. W takim zestawieniu wszystkie elementy będą ze sobą współgrać, a nasi goście będą mieli wrażenie, że stoimy przed nimi z profesjonalną stylizacją.

Wnioski wynikające z powyższego tekstu są jasne - bulionówki z porcelany białej to element niezwykle elegancki i klasyczny w aranżacji stołu. Ich wybór należy jednak dopasować do charakteru całej aranżacji, w której będą się znajdować. Dzięki temu nasze przyjęcie będzie wyjątkowe i niezapomniane.

Kolorowe bulionówki na zupę.

Kolorowe bulionówki porcelanowe proponuje firma Porland. Dostępne elementy kolorowe obejmują niektóre serie producenta Porland, serie Porland Seasons. Porland Seasons to propozycja dla osób, które cenią sobie minimalizm i kolorową prostotę, ale jednocześnie chcą mieć wysokiej jakości produkty w swojej kuchni. Bulionówki z tej serii są dostępne w kilku kolorach, co pozwala na dopasowanie ich do niemal każdej aranżacji. Dzięki temu, że są wykonane z wysokiej jakości porcelany, są odporne na uszkodzenia, a ich piękny połysk na długo utrzymuje się w nienaruszonym stanie.

Bulionówki sprawdzają się doskonale, ponieważ dzięki nim można zachować maksymalną ilość aromatów i składników odżywczych. Z powodu ich uniwersalności i trwałości, produkty te cieszą się popularnością nie tylko w kuchniach prywatnych, ale również w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych.

Podawanie płynnych dań w bulionówkach z serii Porland Seasons to nie tylko sposób na piękne serwowanie barwnych dań, ale także designerski sposób na ubarwienie każdej aranżacji stołu.

Warto wiedzieć, że Porland to firma, która już od ponad 30 lat produkuje wysokiej jakości porcelanę dla gaastronomii. Dzięki temu można mieć pewność, że bulionówki Porland Seasons są w pełni bezpieczne dla zdrowia i nie zawierają szkodliwych dla organizmu substancji.

Możliwość mycia bulionówek w zmywarkach.

Materiał, z którego wykonane są bulionówki determinuje to, czy mogą być one myte w zmywarkach przemysłowych. Zdecydowana większość tych produktów jest przystosowana do tego typu zmywania bez uszczerbku na jakości i bez utraty połysku.