• Kategorie
 • Szukaj
 • Maszynka do makaronu Hendi i formy do ravioli

Maszynki do makaronu to praktyczne urządzenia, kuchenni pomocnicy, którzy umożliwiają wytwarzanie dowolnego rodzaju makaronu dzięki dostosowanym do nich przystawkom. W ten sposób z ciasta według uznanej lub autorskiej receptury jesteśmy w stanie wyprodukować makaron tagliatelle, fettuccine, ravioli, spaghetti o różnych grubościach czy też ciasto na lasagne! W wielu lokalach gastronomicznych kucharze sami wytwarzają makarony z ciasta według własnych receptur. To niemal gotowy przepis na sukces!

MASZYNKA RĘCZNA DO MAKARONU Z KORBKĄ PROFI LINE 382x440x340 mm HENDI 224830
MASZYNKA RĘCZNA DO MAKARONU Z KORBKĄ PROFI LINE 382x440x340 mm HENDI 224830
Produkt niedostępny
KOŃCÓWKA DO URZĄDZENIA DO MAKARONU NITKI ø3 mm BIGOLI 229347
KOŃCÓWKA DO URZĄDZENIA DO MAKARONU NITKI ø3 mm BIGOLI 229347
Produkt niedostępny
KOŃCÓWKA DO URZĄDZENIA DO MAKARONU PAPPARDELLE 229385
KOŃCÓWKA DO URZĄDZENIA DO MAKARONU PAPPARDELLE 229385
Produkt niedostępny
373.72 -10%
335.13
373.72 -10%
335.13

Maszynki do makaronu Hendi

Do wykonania samodzielnie dużych ilości makaronu w domu lub w lokalu gastronomicznym z pewnością sprawdzi się profesjonalna maszynka do makaronu. Oferta naszych maszynek obejmuje maszynki do makaronu ręczne, elektryczne oraz ręczne formy do ravioli o różnych kształtach i wielkościach. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym kucharzem czy pasjonatem gotowania w domowym zaciszu, te urządzenia szybko staną się nieodłącznymi towarzyszami w przygotowywaniu pysznego włoskiego makaronu. W większości są wykonane ze stali nierdzewnej, są higieniczne i poręczne.

Rodzaje przystawek i końcówek do domowej produkcji makaronu

Maszynki posiadają z reguły wymienne końcówki i przystawki, umożliwiające tłoczenie różnych makaronów o określonej grubości i pożądanego kształtu, i tak oferujemy końcówki do produkcji:

 • Fettuccine (wąskie wstążki)
 • Tagliatelle (wstążki),
 • Spaghetti 2 i 3 mm (nitki),
 • Capelli d'Angelo (bardzo cienkie nitki 1 mm),
 • Pappardelle (szerokie wstążki),
 • Le Caserrecce (zwinięte wstązki),
 • Bigoli (grube nitki),
 • Fusilli (świderki)
 • Gniocchi (kluseczki)

Końcówki do maszynek do makaronu są akcesoriami dodatkowymi i można je dokupić w zależności od tego, jaki makaron chcemy serwować. Wałki, które montujemy w maszynkach umożliwiają produkowanie ciasta do lasagne.

Formy do ravioli z wałkami w zestawie

Formy do ravioli to z pewnością pożyteczne urządzenia pozwalające zaoszczędzić czas. Posiadamy kilka forma z wałkiem w zestawie do produkcji ravioli różnej wielkości, okrągłych lub kwadratowych. 

 

Dzięki ciekawym projektom i starannemu wykonaniu, maszynki do makaronu Hendi gwarantują satysfakcję z pracy i doskonałe rezultaty w każdej kuchni. Innowacyjna technologia stosowana przez Hendi sprawia, że ​​przygotowanie domowego makaronu staje się łatwe i przyjemne. Są to urządzenia mało awaryjne, proste w obsłudze i łatwe w czyszczeniu. Urządzenia można szybko rozłożyć i umyć pod bieżącą wodą. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z obsługą Klienta naszego sklepu atom-market, zawsze chętnie doradzimy i dobierzemy odpowiednie akcesoria i dodatki.