• Kategorie
  • Szukaj
  • Nefryt Fine Dine kolory Ziemi porcelana zielona

Zielona porcelana Nefryt Fine Dine to nieduża, ale lubiana linia filiżanek ze spodkami, talerzy i misek. Jej piękny, zielony i pastelowy odcień przywodzi na myśl świeżość wiosny, jasność i przyrodę. Kolekcja Nefryt może być myta w zmywarkach i używana do podgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej.

Porcelana zielona Fine Dine Nefryt w gastronomii i w domu

Nefryt jest małą kolekcją, ale chętnie wybieraną przez użytkowników indywidualnych, ale też do kawiarenek, cukierni i małych lokali gastronomicznych. Filiżanki ze spodkiem Nefryt o pojemności 230 i 90 ml oraz talerze płytkie Nefryt deserowe stanowią kompletny zestaw do serwowania deserów. Fine Dine stworzyło kolekcję kolorowych naczyń w pięciu ciekawych kolorach, w tym tę porcelanę zieloną. Pozostałe kolory z kolekcji można harmonijnie połączyć, dzięki czemu można utworzyć z nich indywidualny i kolorowy zestaw do serwowania. 

image

Kolekcje porcelany Fine Dine Earth Colours, w tym Nefryt mogą być myte w zmywarkach i mogą być używane do podgrzewania potraw w piecach konwekcyjno parowych do 180°C i w kuchenkach mikrofalowych. Nadają się do gastronomii, gdzie praktyczność i łatwość utrzymania w czystości jest kluczowa w profesjonalnej kuchni, W gastronomii oszczędność czasu i energii oraz łatwość mycia naczyń to sprawy niezmiernie istotne.

Elementy zastawy Nefryt:

Kolekcja Nefryt obejmuje:

  • talerz do pasty Nefryt 260 mm,
  • miskę sztaplowaną 450 ml,
  • talerze płytkie Nefryt 210, 270 i 300 mm,
  • filiżankę ze spodkiem Nefryt 90 ml do espresso,
  • filiżankę ze spodkiem 230 ml do kawy i herbaty,

Fine Dine Nefryt to produkty wytworzone z porcelany Vitrified, która została dwa razy pypalona w wysokich temperaturach: 1050 i 1400oC. Jest to zabieg technologiczny, który sprawia, że jest odporna na wyszczerbienia i odbarwienia. Producent Fine Dine udzielia 5- letniej gwarancji na wyszczerbienia brzegów talerzy płaskich.

Zastawa stołowa Nefryt to produkty bardzo wysokiej jakości. Są stworzone do małych lokali gastronomicznych serwujących desery, kawę i herbatę, z powodzeniem są używane pośród użytkowników indywidualnych, w domach. Z pewnością są to produkty eleganckie i efektowne, które warto połączyć z pozostałymi kolorami: kremowym, niebieskim oraz czarnym.